Kontaktujte nás: 777038536 | info@predvolby.cz

PREDVOLBY.CZ

AKCE UKONČENA!! Nyní nová akce z d e

3.000,- Kč od Raiffeisenbank - platí pouze pro účty založené DO 30. listopadu 2023

Založte osobní bankovní účet, stačí pak splnit jednoduché podmínky a 3000,- Kč jsou Vaše

Raiffeisenbank Vám pošle každý měsíc 500 Kč na Váš osobní bankovní účet po dobu 6 měsíců.

Vedení účtu nepodléhá žádným skrytým poplatkům apod. Případné následné zrušení účtu taktéž nepodléhá poplatku za zrušení účtu. Přečtěte si níže kompletní pravidla a můžete začít ZDE ...

Pravidla reklamní akce Raiffeisenbanky

6 x 500 na běžný účet

(dále jen Akce)

Získejte finanční odměnu 500 měsíčně (dále jen „Odměna“) po dobu 6 měsíců na Váš osobní běžný účet vedený u Raiffeisenbank a.s.

Na Odměnu se můžete těšit, pokud splníte tyto podmínky:

1. Během Akce si u nás sjednáte běžný účet s tarifem CHYTRÝ, AKTIVNÍ, PREMIOVÝ nebo EXKLUZIVNÍ (dále jen „Účet“) a je Vám minimálně 18 let.

2. Jste naším novým klientem, pro kterého jsme v období 6 měsíců před sjednáním Účtu nevedli jiný osobní běžný účet a nevyužil jste již reklamní akce „6 x 500 na běžný účet“ v období 2. 1. 2023 30. 6. 2023.

3. V kalendářním měsíci alespoň třikrát zaplatíte v kamenném, nebo online obchodě debetní kartou vydanou. k Účtu, nebo kreditní kartou vydanou na Vaše jméno, a do konce měsíce dojde k zaúčtování těchto plateb (dále jen „Aktivita“). Raději tedy nenechávejte platby na konec měsíce, ať se stihnou včas zaúčtovat (pozn: měsíc, ve kterém založíte Účet, nevyhodnocujeme, tj. nemusí se třikrát platit).

4. Splnění Aktivity je sledováno prvních šest měsíců následujících po měsíci, kdy byl Účet sjednán. Můžete tak získat maximálně 6 x 500 Kč.

5. V době splatnosti Odměny musí být Váš účet řádně veden, nesmí být učiněna jeho výpověď, od smlouvy o jeho vedení odstoupeno nebo dohodnut jiný způsob jeho ukončení.

Kdy a jak Odměnu vyplatíme?

Při splnění Podmínek Vám Odměnu připíšeme na Účet nejpozději vždy do 15. dne měsíce, který následuje po měsíci, kdy jste splnili Aktivitu. Odměnu poskytujeme výhradně k jednomu Účtu sjednanému za podmínek této Akce. Odměnu není možné kombinovat s odměnou, na kterou Vám vznikl nárok dle Pravidel reklamní akce „6 x 500 na podnikatelský účet“.

Platnost akce - termín

Akce platí od 30. listopadu 2023.

OK, jdu nato, chci 3000 Kc od Raiffeisenbank